Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy Citi Handlowy

Bank Handlowy

W Warszawie S.A. Z Siedzibą w Warszawie,

Ul. Senatorska 16, 00-923 Warszawa,

Zarejestrowany w Rejestrze Przedsiębiorców KRS Przez Sąd Rejonowy

Dla M .St. Warszawy w Warszawie,

XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego,

Pod Nr. Krs 000 000 1538; Nip 526-030-02-91

Wysokość Kapitału Zakładowego Wynosi 522.638.400 Złotych; Kapitał Został W Pełni Opłacony.

 

 

 

O BANKU

Citi Handlowy to bank, który łączy doświadczenie, najlepsze tradycje polskiej bankowości oraz nowoczesny model prowadzenia finansów. Bank Citi Handlowy powstał w marcu 2001 roku w wyniku połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. (który był najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce) oraz Citibanku (Poland) S.A. Citi Handlowy to integralna część grupy Citi - globalnej instytucji finansowej funkcjonującej w ponad 160 krajach.

 

Citi zapewnia bogaty wachlarz produktów oraz szeroki zakres usług swoim klientom  indywidualnym, korporacyjnym, rządowym i instytucjonalnym. Oferuje rozwiązania w dziedzinie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzanie majątkiem.

 

Od początku swej działalności bank otrzymał wiele prestiżowych tytułów i wyróżnień krajowych i zagranicznych.

 

Na Citi Handlowy składa się Citicorp (obejmujące Global Consumer Banking - bankowość detaliczna oraz Institutional Clients Group - bankowość korporacyjna), obejmującą kluczowe obszary działalności Citi, oraz Citi Holdings. 

 

Szeroka oferta Citi Handlowego opiera się na innowacyjnych i nowoczesnych produktach, rozwiązaniach dostosowanych do indywidualnych potrzeb, światowej technologii, wygodnym dostępie do produktów oraz dostępie do globalnej sieci Citi.

 

W ofercie Banku, oprócz klasycznych usług bankowych, znajdują się również usługi i produkty rynku kapitałowego oferowane przez Dom Maklerski Banku Handlowego S.A. oraz produkty Handlowy Leasing Sp. z o.o.

Przy Banku działa Fundacja Kronenberga wspierająca prace na rzecz dobra publicznego w zakresie edukacji finansowej, promocji przedsiębiorczości, ochrony dziedzictwa kulturowego i rozwoju lokalnego. W 2013 roku w partnerstwie z instytucjami publicznymi było prowadzonych 9 programów, w tym "Moje Finanse, największy w Europie program edukacji finansowej pod względem zasięgu.

Fundacja Kronenberga koordynuje także program wolontariatu pracowniczego w Polsce - Programu Wolontariatu Pracowniczego Citi Handlowy.

 

Citi Handlowy przykłada dużą uwagę do dbałości o środowisko naturalne. Swoje działania działanie prowadzi w oparci o ekologiczny i społecznie odpowiedzialny sposób, jak również w myśl zasady zrównoważonego rozwoju. W 2007 roku wprowadził Plan Zarządzania Środowiskiem,  w następnych latach także System Zarządzania Środowiskowego oraz System Zarządzania Energią. W 2013 roku otrzymał Certyfikat ISO 14001:2004 oraz w 2014 Certyfikat ISO 50001:2011.  

 

 

NAGRODY I WYRÓŻNIENIA

O renomie banku świadczą liczne nagrody i wyróżnienia przyznane w Polsce i za granicą. Tylko w ostatnich latach Bank zdobył m.in. takie nagrody jak:

 • najlepszy Dom Maklerski Citi Handlowy
 • Złoty Bankier
 • Citi Handlowy konsekwentnie etyczny
 • Po raz 10 Bank CITI HANDLOWY znalazł się na LIŚCIE RESPECT INDEX
 • Pięć gwiazdek „Forbes” dla bankowości prywatnej Citi Handlowy

 

Produkty kredytowe:

 

KREDYT MIESZKANIOWY

 • Finansowanie nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym
 • Refinansowanie kredytu mieszkaniowego w innym Banku
 • Kwota: do 3 000 000 zł (do 80% wartości nieruchomości)
 • RRSO: 3,58%

 

POŻYCZKA HIPOTECZNA

 • Pieniądze na dowolny cel, konsolidacja innych kredytów
 • Kwota” do 2 000 000 zł (do 70 % wartości nieruchomości)
 • Okres spłaty aż do 20 lat
 • RRSO: 5,04%

Kalkulatory finansowe

Kalkulator opłat notarialnych

Oblicz wysokość opłat notarialnych, które będziesz musiał ponieść w związku z zakupem nieruchomości.

Sprawdź

Sprawdź swoją ratę

Oblicz wysokość raty kredytu hipotecznego dla poszczególnych banków. Porównaj wysokość raty równej i malejącej.

Sprawdź

Kalkulator płacy netto/brutto

Dzięki kalkulatorowi obliczysz dokładną kwotę jaką możesz przyjąć do zbadania zdolności kredytowej.

Sprawdź

Oferty w bankach

Kredyt hipoteczny w Alior Bank Alior Bank Alior Bank to bank uniwersalny, z usług którego korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i biznesowi. W Polsce podczas swojej blisko 8 letniej działalności zebrał około 3 mln. klientów i może pochwalić się jedną z największych sieci placówek w Polsce, liczącą ponad 850 oddziałów. Głównym założeniem banku jest łączenie tradycyjnej bankowości z innowacyjnymi produktami. Z racji tego, iż bank oferuje swoim Klientom kredyty hipoteczne, nasza porównywarka kredytów hipotecznych również zawiera jego ofertę.
Kredyt hipoteczny w BNP Paribas Bank Polska BNP Paribas Bank Polska Bank BGŻ BNP Paribas S.A jest bankiem uniwersalnym, który powstał, w 2014 roku w wyniku połącznia Banku BGŻ z BNP Paribas Bankiem Polska. Jest to 7 bank w Polsce pod względem posiadanej wartości aktywów. Klienci banku mogą korzystać z usług tradycyjnych oraz online. Dodatkowo bank przygotował interesujące produkty dla sektora MŚP. My skupiliśmy się na ofercie banku dotyczącej kredytów hipotecznych, którą przedstawiamy w naszej porównywarce.
Kredyt hipoteczny w BOŚ Bank BOŚ Bank BOŚ BANK to polski bank, którego misją i pasją jest ekologia, a główną ideą, wsparcie ochrony środowiska i ekologicznego stylu życia. Jego proekologiczna działalność przejawia się również w ofercie produktowej i zaangażowaniu w różnego rodzaju projekty lokalnych społeczności. Od początku swojej działalności przeznaczył on ponad 12 mld zł na finansowanie projektów wspierających ekologię.
Kredyt hipoteczny w Citi Handlowy Citi Handlowy Citi Handlowy to bank, który łączy doświadczenie, najlepsze tradycje polskiej bankowości oraz nowoczesny model prowadzenia finansów. Bank Citi Handlowy powstał w marcu 2001 roku w wyniku połączenia Banku Handlowego w Warszawie S.A. (który był najstarszym bankiem komercyjnym w Polsce) oraz Citibanku (Poland) S.A. Citi Handlowy to integralna część grupy Citi - globalnej instytucji finansowej funkcjonującej w ponad 160 krajach.
Kredyt hipoteczny w ING Bank Śląski ING Bank Śląski ING Bank Śląski powstał ponad 30 lat temu w Katowicach, i dziś jest jednym z największych polskich banków, obsługując ponad 3,5 mln klientów indywidualnych oraz ponad 34 tysiące klientów korporacyjnych. W ofercie banku możemy znaleźć liczne usługi finansowe świadczone klientom indywidualnym, jak i podmiotom gospodarczym.
Kredyt hipoteczny w mBank mBank mBank to pierwszy w Polsce bank elektroniczny, który na początku oferował swoim klientom podstawowe usługi finansowe, takie jak darmowy rachunek oszczędnościowy i bieżący czy bezpłatna karta debetowa. Przez kolejne lata swojej działalności poszerzał swoją ofertę o kolejne produkty kredytowe, ubezpieczeniowe i inwestycyjne. Dziś mBank jest liderem bankowości elektronicznej i mobilnej w sektorze usług świadczonych klientom indywidualnym oraz mikroprzedsiębiorstwom.
Kredyt hipoteczny w Millennium Bank Millennium Bank Bank Millennium to ogólnopolski, uniwersalny bank, który powstał blisko 30 lat temu. Bank, posiadając całą sieć oddziałów, indywidualnych doradców oraz bankowość elektroniczną oferuje swoje usługi wszystkim segmentom rynku. Stanowi on filar Grupy, w skład której wchodzą m.in. Millennium Leasing, Millennium Dom Maklerski, Millennium Towarzystwo Funduszu Inwestycyjnych. Bank swoim klientom oferuje atrakcyjny poziom marż oraz korzystny okres kredytowania.
Kredyt hipoteczny w Pekao S.A. Pekao S.A. Oferowana przez nas porównywarka kredytów hipotecznych nie mogła pominąć Banku Pekao SA, który jest jedną z najsilniejszych kapitałowo instytucji finansowych w Europie oraz stanowiąc członka Grupy UniCredit należy do czołówki największych instytucji finansowych Europy Środkowo-Wschodniej. Historia banku sięga 1929 roku, a jego oferta jest bardzo różnorodna, m.in liczne kredyty hipoteczne i gotówkowe.
Kredyt hipoteczny w PKO Bank Polski PKO Bank Polski Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski Spółka Akcyjna – największy bank uniwersalny w Polsce, spółka akcyjna notowana od 2004 na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.
Kredyt hipoteczny w Santander Bank Polska Santander Bank Polska Santander Bank Polska S.A. (do 7.09.2018 r. Bank Zachodni WBK S.A.) to jedna z największych, najbardziej innowacyjnych i najszybciej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Bank obsługuje klientów indywidualnych, małe i średnie przedsiębiorstwa oraz duże korporacje. Oferując im kompleksowe usługi finansowe świadczone na najwyższym poziomie.Największą wartością dla banku jest relacja z klientami oparte na zaufaniu. W Polsce jest blisko 1000 oddziałów i placówek banku, klienci mają również do dyspozycji bankowość mobilną.
Kredyt hipoteczny w VeloBank VeloBank Getin Bank jest marką bankowości detalicznej, która należy do grupy Getin Noble Bank SA i stanowi jedną z najszybciej i najprężniej rozwijających się instytucji finansowych w Polsce. Kompleksowa i innowacyjna oferta banku skierowana jest do klientów indywidualnych, małych i średnich firm, korporacji oraz samorządów. Bank posiada ponad 500 oddziałów własnych i franczyzowych. Getin Bank posiada w ofercie m.in. kredyty hipoteczne dlatego jego oferta uwzględniona została przez porównywarkę kredytów hipotecznych – Finegro.